
Дитячий двоколісний велосипед для дівчинки 20 дюймів із сидінням для ляльки та кошиком Princes 19PS01
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Princes 19PS01-20
4 683 ₴
Показати оптові ціни- +380 (73) 892-21-20
Дитячий велосипед PRINCESS-1 19PS01-20: мрія кожної маленької принцеси!
Подаруйте своїй дитині незабутні моменти радості та свободи з велосипедом PRINCESS-1 19PS01-20! Цей чарівний рожевий велосипед з 20-дюймовими колесами, створений спеціально для дівчаток від 6 до 9 років, поєднує в собі стильний дизайн, комфорт та безпеку. Зручне сидіння зі спинкою, кошик для іграшок, сидіння для ляльки та батьківська ручка зроблять кожну прогулянку справжнім святом.
PRINCESS-1 19PS01-20: переваги, які оцінять дівчатка та їх батьки:
|
Виберіть розмір, що підходить вашій дитині:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 13.5 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Багажний кошик | Спереду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Передні гальма | Так |
- Ціна: 4 683 ₴









