
Спортивний велосипед 29 дюймів 18 рама S300 BLAST-NEW фіолетовий
- В наявності
- Код: S300 BLAST-NEW
9 812 ₴
- +380 (73) 892-21-20
Стильний спортивний велосипед BLAST-S300. Діаметр коліс — 29 дюймів, рама 18 дюймів, виготовлена з високоякісного алюмінію. У цьому велосипеді використовується японське обладнання "SHIMANO", велосипед має 21 швидкість (перемикання передач напівавтомат). Велосипед має переднє та заднє дискові гальма. Так ж до комплекту входить пляшечка для питної рідини.
• Тип: гірський
• Рік випуску: 2019
• Вага велосипеда: ----- кг
• Діаметр коліс: 29"
• Розмір рами: 18"
• Обладнання на задньому колесі: Shimano TX50 Tourney
• Матеріал рами: алюміній
• Гальма: дискові механічні
• Вилка: амортизаційна, хід 50 мм
• Кількість швидкостей: 21
• Ручки перемикання: Shimano (моноблоки)
• Передний переключатель: Shimano TX35
• Задний переключатель: Shimano TX50 Tourney
• Ободи: алюміній, подвійний (Double Wall rims)
• Кермо: сталь 680 мм
• Винос: алюміній 80 мм
• Каретка: картридж
• Касета/тріскачка: 7ск — індексна
• Шатуни: 42-34-24
• Втулка передня: сталь 36H, ексцентрик
• Втулка задня: сталь 14G 36H
• Педалі: алюмінієва основа обрамлена в пластик
• Підсідельний штир: сталь, 300 мм
• Покришки: 29x2,25 (58-406)
• Педалі: пластик, на підшипнику
• Вага велосипедиста: до 130 кг
Розмір коробки ---x---x--см
Вага в коробці:--кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Жіноча |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 18" |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип велосипеда | Спортивний велосипед |
| Вікова група | Від 7 років |
| Ріст велосипедиста | 120-140 |
| Передні гальма | DISC BRAKE |
| Задні гальма | DISC BRAKE |
- Ціна: 9 812 ₴







