
Дитячий двоколісний велосипед 16 дюймів від 5 років з кошиком і пляшечкою 16-STORM
- В наявності
- Код: 16-STORM
3 791 ₴
- +380 (73) 892-21-20
Дитячий двоколісний велосипед 16-STORM
Шукаєте стильний, безпечний та надійний перший велосипед для своєї дитини? Дитячий двоколісний велосипед Hammer Smart 16-STORM з колесами 16 дюймів - це саме те, що потрібно! Призначений для дітей віком від 5 до 7 років на зріст 110-125 см, цей велосипед подарує вашій дитині незабутні враження та допоможе розвинути координацію та баланс.
|
Замовте велосипед прямо зараз та подаруйте своїй дитині радість активного відпочинку! Швидка доставка по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 5 до 7 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Ручний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Вага | 10.3 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Зріст велосипедиста | 110-125 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Кермо | Вигнутий |
| Багажний кошик | Спереду |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ріст велосипедиста | 108-120 см |
- Ціна: 3 791 ₴







