
Дитячий двоколісний полегшений магнієвий велосипед с кошиком зі складнім кермом від 5 років на 16 дюймів MARS Білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Mars-1
5 352 ₴
Показати оптові ціни- +380 (73) 892-21-20
Легкий магнієвий велосипед MARS 16" : ідеальний вибір для перших самостійних поїздок!
MARS 16" – це бестселер серед дитячих велосипедів, створений спеціально для дітей від 5 років. Легкий, міцний та стильний, цей велосипед стане ідеальним супутником у перших самостійних пригодах вашої дитини. Магнієва рама, дискові гальма, неперевершений дизайн та безліч продуманих деталей роблять MARS 16" найкращим вибором для маленьких гонщиків.
MARS 16": переваги, які оцінять і діти, і батьки:
|
Виберіть розмір, що підходить вашій дитині:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Вага | 9.2 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 65 кг |
| Зріст велосипедиста | 110-125 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Материал обода | Алюміній/карбон |
| Багажний кошик | Спереду |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ріст велосипедиста | 108-120 см |
| Вікова група | Від 5 до 8 років |
- Ціна: 5 352 ₴







