
Надувне велюрове двоспальне ліжко-матрац 203 х 152 х 33 см Comfort-Plush Mid Rise Queen 67770
- В наявності
- Код: 67770
3 077,40 ₴
- +380 (73) 892-21-20
Виникають ситуації, коли необхідно швидко організувати спальне місце або місце для відпочинку, наприклад, у подорожах, гостях або на дачі.
У цьому разі ідеально підійде надувне ліжко Intex 67770. Завдяки продуктивному електронасосу, який йде в комплекті, за лічені хвилини можна організувати спальне місце завдовжки 203 см завширшки 152 см і заввишки 33 см. Текстура верхнього покриття виготовлена так, що постільна білизна не зісковзує с него.
А для кращої стійкості ліжко обладнане спеціальними поперечними перегородками, розташованими всередині каркаса. Перегородки виготовлені за інноваційною технологією Dura Beam. Ця технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великої кількості високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються й не деформуються в процесі експлуатації ліжка. У такий спосіб забезпечується жорсткість і стабільність її каркаса. Тому ліжко не проминається й не продається впродовж усього терміну експлуатації.
Компактно складаючись Intex 67770, не займе багато місця в шафі або багажнику машини. Ліжко слугуватиме вам довгі роки та завжди буде під рукою в потрібний момент.
Intex 67770, надувне ліжко 203 x 152 x 33 см COMFORT-PLUSH купити за найкращою ціною в мукачево, Києві, Харкові, Дніпрі, Львіві, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Залишайте відгуки про магазин, нам важливо дізнатися Вашу думку!
Характеристики:
| Довжина: | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 33 см |
| Інформація | (ДxШxВ) 203 x 152 x 33см |
| Вага | 8,1 кг |
| Внутрішня система | Dura-Beam |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Насос | вбудований електронасос |
| Виробник | Intex |
| Продуктивність насоса | 600 л/хв |
| Розмір паковання | 40х20,5х36,5 см |
| Серія | DELUXE SERIES |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувне ліжко |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,53 мм |
| Паковання | картонна коробка |
| Колір | сірий |
| Енергоспоживання | 125 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aleks |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація насосом | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 077,40 ₴

