
Спортивний гірський велосипед 27.5 дюйма 18 рама S300 BLAST-NEW чорно-золотий
- В наявності
- Код: S300 BLAST-NEW
9 589 ₴
+380 (66) 497-42-58
- +380 (73) 892-21-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський спортивний алюмінієвий велосипед 27.5 дюйма рама 18" S300 HAMMER
Стильний спортивний велосипед HAMMER-27.5. Діаметр коліс — 27.5 дюйма, рама 18 дюймів, виготовлена з високоякісного алюмінію. У цьому велосипеді використовується японське обладнання "SHIMANO", велосипед має 21 швидкість (перемикання передач напівавтомат). Велосипед має передній і задній дискові гальма. Також до комплекту входить пляшечка для води.
Розміри коробки: 146х18х75 см
Вага в коробці: 19 кг
Вага без коробки: 16 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 18" |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Золотистий |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип велосипеда | Спортивний велосипед |
| Вікова група | Від 7 років |
| Ріст велосипедиста | 120-140 |
| Передні гальма | DISC BRAKE |
| Задні гальма | DISC BRAKE |
- Ціна: 9 589 ₴


