
1910 Екскаватор метал рухомі деталі розмір 1:40
- Готово до відправки
- Код: 1910
1 204,20 ₴
+380 (66) 497-42-58
- +380 (73) 892-21-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1910 Екскаватор метал рухомі деталі розмір 1:40 Дизайн повною мірою відображає чудові характеристики реального екскаватора. Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання (у приміщеннях та на вулиці) Чіткий сигнал частоти З використанням високоякісних екологічно чистих нетоксичних матеріалів, безпечних для здоров'я Добре розвиває моторику рук, зір та мозок Ця іграшка дозволить із задоволенням навчити ваших дітей різним методам будівництва Матеріал: ABS Функція: вперед/назад, вліво/вправо, навантаження вгору/вниз гум.колеса, рухомі деталі Час зарядки: близько 120 хв. Час роботи: близько 30 хвилин Габарити: 68*38.5*51 Коробка 18 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aleks |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 38.5 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Висота | 51 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 204,20 ₴

