
1703 Екскаватор метал масштаб 1:50
- Готово до відправки
- Код: 1703
936,60 ₴
+380 (66) 497-42-58
- +380 (73) 892-21-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1703 Екскаватор метал масштаб1:50
Іграшка зроблена з високоякісних матеріалів, металевий і надійний ківш, Екскаватор може рухатися вперед, назад, повернути ліворуч, повернути праворуч, незалежно від положення ковша.
Це ідеальний подарунок для дітей та тих, хто хоче відчути себе справжнім оператором будівельної техніки!
Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання (у приміщеннях та на вулиці). З використанням високоякісних екологічно чистих нетоксичних матеріалів безпечних для здоров'я.
Добре розвиває моторику рук, зір та мозок. Ця іграшка дозволить із задоволенням
навчити ваших дітей різним методам будівництваf Матеріал: ABS
Функція: вперед/назад, вліво/вправо, навантаження вгору/вниз
розмір 11.5*26*14см
коробка 24 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aleks |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 11.5 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Висота | 14 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 936,60 ₴

