
Дитячий іграшковий гусеничний інтерційний екскаватор 1710-2 Маштаб 1:50
- Готово до відправки
- Код: 1710-2
1 427,20 ₴
- +380 (73) 892-21-20
ЕКСКАВАТОР ідеальний подарунок для вашої дитини та тих, хто хоче почуватися
справжнім оператором будівельної техніки.
Іграшковий металевий екскаватор зовні дуже схожий на настоячу велику техніку.
Це змінна копія в маштабі 1:50.
Екскаватор рухався і звучить, як справжній.
Іграшка зроблена з високоякісного матеріалу, металевий і надійний ківш.
Ексковатор може рухатися вперед, назад, повернути вліво, повернути вправо, незалежно від положення ковша.
Іграшка підходить для внутрішнього та зовнішнього використання (у розміщені й на вулиці).
Бульдозер дасть змогу розвивати фантазію дитини в рольових іграх на вулиці, навчить ваших дітей різним методам будівництва.
Добре розвиває моторику рук, зору.
При изготовление изпользованы екологічно чисті нетоксичні матеріали, безпечні для здоров'я
Ця іграшка на багато років, стійка до пошкоджень, вирізняється яскравим дизайном.
Особливості:
Колір жовтий
Матеріал — метал
Скло кабіни-пластик
Гусениці-гума
Характеристика:
Розмір машини: 9.2*24.8*11.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aleks |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 9.2 мм |
| Довжина | 24.8 мм |
| Висота | 11.5 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 427,20 ₴

