
Дитячий іграшковий металевий екскаватор-бульдозер 1714-2
- Готово до відправки
- Код: 1714-2
1 427,20 ₴
+380 (66) 497-42-58
- +380 (73) 892-21-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕКСКАВАТОР + БУЛЬДОЗЕР (2 в 1) ідеальний подарунок для вашої дитини та тих, хто хоче відчути себе
справжнім оператором будівельної техніки.
Іграшковий металевий екскаватор-бульдозер зовні дуже схожий на справжню велику техніку.
Це змінна копія в маштабі 1:50.
Іграшка зроблена з високоякісного матеріалу, металевий і надійний ківш.
Ексковатор може рухатися вперед, назад, повернути вліво, повернути вправо, незалежно від положення ковша.
Іграшка підходить для внутрішнього та зовнішнього використання (у розміщені й на вулиці).
Бульдозер дасть змогу розвивати фантазію дитини в рольових іграх на вулиці, навчить ваших дітей різним методам будівництва.
Добре розвиває моторику рук, зору.
При изготовление изпользованы екологічно чисті нетоксичні матеріали, безпечні для здоров'я
Особливості:
Колір жовтий
Матеріал — метал
Кабіна-пластик
Колеса-гума
Характеристика:
Розмір машини: 9.5×26.6×10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aleks |
| Тип | Бульдозер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 27 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 1 427,20 ₴

