
Вантажівка 305 В
- Готово до відправки
- Код: 305
758,20 ₴
+380 (66) 497-42-58
- +380 (73) 892-21-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижна іграшкова вантажівка зовні дуже схожий на справжню велику спецтехніку.
Це зменшена копія вантажівки.
Корпус виготовлений із міцного глянсового пластику, дуже приємного на дотик.
Колеса пластмасові, всі механізми працюють точно та надійно.
Вантажівка має вигляд, рухається і звучить, як справжній.
Розміри коробки — 42*25*21 см
Розмір машинки — 38 * 23 * 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aleks |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 23 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 758,20 ₴


