
Автовишка 312В
- Готово до відправки
- Код: 312
892 ₴
+380 (66) 497-42-58
- +380 (73) 892-21-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автовишка 312В
Неймовірна іграшкова підіймальна вежа зовні дуже схожа на справжню велику спецтехніку.
Це зменшена копія підіймальних вашок.
Корпус виготовлений із міцного глянсового пластику, дуже приємного на дотик.
Колеса пластмасові, всі механізми працюють точно та надійно.
Вишка має вигляд, рухається і звучить, як справжній.
Розміри коробки — 46*29*22 см
Розмір машинки — 41*29*18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aleks |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Висота | 29 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 892 ₴


