
Надувна дорожня подушка підголівник Travel Pillow Intex 68675
- Готово до відправки
- Код: 68675
89,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (73) 892-21-20
Надувна подушка, підголівник Intex 68675 (33х25х8 см) — Кожна подорож повний пригод, нових відкриттів, захоплення, бентежних емоцій. Але сидіння в транспорті не завжди зручні. Шия затікає, і задоволення від поїздки меркне. Тепер увага зосереджена на дискомфорті. Так бути не має, і вихід є! Надувна подушка-підголівник — і жодних дорожніх тяг.
Вона застосована в будь-якому транспорті. Легко надувається й кріпиться до сидіння. Фіксує шию та знижує стомлюваність. Компактний розмір полегшує пошук місця для транспортування. Ним може стати навіть кишеня. Темне забарвлення непримітне. Скромна вага, всього 0,2 кг, зовсім невідчутна.
Так приємно приснити шию до м'якої подушки з флокованого вінілу. Притиснутися щокою до ніжної оксамитової поверхні. Розслабитися й стати спогляданням краєвидів, що вислизають, за вікном. З такою подушкою будь-яку відстань непомітно. Варто зомкнути очі, і реальність змінить солодкий сон. Не поверхневий, а повноцінний, глибокий. Жодного навантаження на шийний відділ, жодного дискомфорту. Тільки задоволення від поїздки. Ідеальний варіант для довгих мандрівок!
Особливості:
Водовідштовхувальні властивості матеріалу;
Надійність, практичність і компактність;
Подушка зроблена та міцного водонепроникного ПВХ;
М'яке та приємне на дотик флоковане покриття;
Подушка чудово повторює форму шиї та знімає напруження в м'язах;
Чудовий варіант для автомобільних поїздок та авіаперельотів;
Легко мити та чистити.
Характеристики:
Бренд: Intex.
Модель: 68675.
Тип: Надувна подушка, підголівник.
Серия: Travel Pillow.
Внутрішня система: Сoil Beam.
Щільність матеріалу: 0.52 мм.
Покриття: Флоковане.
Товщина покриття: 0.30 мм.
Форма: 3D.
Наявність насоса: Можна придбати додатково.
Матеріал: ПВХ.
Колір: Чорний.
Довжина: 33 см.
Ширина: 25 см.
Висота: 8 см.
Вага: 0.2 кг.
Комплектація
Надувна подушка, підголівник Intex 68675 Чорна;
Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aleks |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Самонадувна | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Флокіроване покриття | Так |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 200 г |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 89,20 ₴

