
Інерційний трактор із причепом 3368-72
- Готово до відправки
- Код: 3368-72
758,20 ₴
+380 (66) 497-42-58
- +380 (73) 892-21-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інерційний трактор із причепом 3368-72.
Великий трактор зеленого кольору, з гумовими
колесам зі знімним причепом. Колеса на
причепі з пластмаси. Без дрібних деталей,
крім гвинтика для з'єднання трактора з причепом.
Рекомендований вік 3+. Модель: 3368-72
Розмір: 48*18*16 см Паковання: картонна коробка
Паковання: коробка
Кількість у пакунку шт.:16
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aleks |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Висота | 18 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 758,20 ₴

