
Спортивний гірський велосипед 29 дюймів 19 рама HAMMER S200 Чорно-зелений
- В наявності
- Код: S200
10 258 ₴
+380 (66) 497-42-58
- +380 (73) 892-21-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний спортивний велосипед HAMMER-29. Діаметр коліс — 29 дюймів, рама — 19 дюймів, виготовлена з високоякісного алюмінію. У цьому велосипеді використовується японське обладнання "SHIMANO", велосипед має 21 швидкість (перемикання передач напівавтомат). Велосипед має переднє та заднє дискові гальма. Також до комплекту входить пляшечка для води.
покришки бренда PONELY
Розміри коробки: 146х18х76 см
Вага в коробці: 19.6кг
Вага без коробки 17,4
| Parts | Material | Code | Description | Vendor | Remark |
| FRAME | ALLOY | ALLOY 29X432Φ44xΦ50x120MM RC435MM W=135MM | RAW | CHINA | |
| FORK | STEEL /AL | M-3158 | 26 SURSPENSION, W/LOCK OUT, LEG TUBE:35 W:100mm STEERING TUBE:ф28.6*200mm INNER LEG:TITANIUM PLATING, CROWN:ALLOY BLACK | RAW | CHINA |
| PAINTING | 22/24/26/28 | ||||
| DECAL | WATER TRANSPARENT DECAL | ||||
| RIM STICKER | STICKER | ||||
| HEAD SET | STEEL | STEEL ф28.6*44*30 H:24.5 HEAT TREATMENT, W/ALLOY COVER BLACK 1-1/8" W/BLACK 15MM | BLACK | XR | |
| SPACER | ALLOY | 10MMALLOY | ф28.6*10MM*1PCS | BLACK | |
| SPACER | ALLOY | 5MMALLOY | ф28.6*5MM*2PCS | BLACK | |
| SEAT POST CLAMP | ALLOY | ф31.8MM CLAMP+QR. | ANNODIZED BLACK | ||
| SADDLE | VINYL | 3762 | BLACK WITH PICTURE, MARK HAMMER | COLORFUL | |
| SEAT POST | STEEL | ф27.2*300*1.4T | SAND SPRAY BLACK | ||
| HANDLE BAR | ALLOY | WEIM-800-318 | ALLOY W620XΦ31.8XΦ22.2 6DEG MARK LOGO | ANNODIZED BLACK | |
| HANDLE STEM | ALLOY | WEIM-607 | WELDING TYPE ALLOY Φ28.6XΦ31.8X7DEG, E:90 H:41 MARK LOGO | ANNODIZED BLACK | |
| GRIP | RUBBER | L:125MM SINGLE OPEN | BLACK | ||
| F. BRAKE | ALLOY | YX-01F | Φ160 DISC BRAKE | BLACK | |
| R. BRAKE | ALLOY | YX-01R | Φ160 DISC BRAKE | BLACK | |
| BRAKE CABLE | 2P | BKC.2P-C | BLACK | ||
| L. SHIFTER LEVER | PP | ASTEF51 | INDEX, 3SP | BLACK | SHIMANO |
| R. SHIFTER LEVER | PP | ASTEF51 | INDEX, 7SP | BLACK | SHIMANO |
| F. DERAILLEUR | STEEL | TZ30 | ф 31.8 | BLACK | SHIMANO |
| R. DERAILLEUR | STEEL | TZ50 | 7SP, INDEX, DIRECT ATTACH | BLACK | SHIMANO |
| SP CABLE | SP | DRC.SP-C | BLACK | ||
| CHAIN | STEEL | P50 | 1/2*3/32*110L | BROWN | PYC |
| B.B. | STEEL | JH-01 | CASSETE,L:120MM W/ANTI-WATER SCREW | BLACK | |
| CHAINWHEEL | STEEL | ST08-S2442FG | SMALL B.B. 1/2*3/32*24*34*42T*165MM CRANK:STEEL BLACK ,TEETCH: BLACK SPIDER: BLACK W/PVC BLACK CHAINCOVER, MARK HAMMER | BLACK | |
| PEDAL | ALLOY | TEN005 | ALLOY 9/16 W/BALL | BLACK | HENGFENG |
| TIRE | RUBBER | C1747 | 29*2.25 W/O VENDOR LOGO | BLACK | CST |
| TUBE | BUTYL | INT.D27A | 29*2.25 A/V 48MM | BLACK | CST |
| TAPE | RUBBER | OB:29*14 | BLACK | ||
| RIM | ALLOY | 20四角 | DOUBLE WALL, 29*1.75 14G*32H H:20 A/V (600G) | BLACK | |
| F.HUB | STEEL | SF-A25F-QR | STEEL 14G*32H M9*100*108MM Q/R.:140MM | ED | SF |
| R.HUB | STEEL | SF-A25 | 14G*32H 3/8*135*180MM R-L=0MM | ED | SF |
| SPOKES | STEEL | 14G | STEEL W/NIPPLES UCP45# | ED | |
| FREEWHEEL | STEEL | TZ21 | 14-28T 7SP | BLACK /BROWN | SHIMANO |
| SPOKES PROTECTOR | PVC | 5.5" BLACK W/SHIMANO EQUIPPED STICKER | BLACK | ||
| CARTON | 5P | 5 LAYER, 15kg, | |||
| K.STAND | STEEL | REAR TYPE, 275MM | ED | ||
| WATER BOTTLE | PP | TC-BT30 750C PP | WHITE | ||
| WB CAGE | STEEL | TC-F03 W/ANTI-SLIP TAP | ALLOY NATURAL COLOR | ||
| WATER BOTTLE SCREW | ALLEN KEY, 5*12MM | ||||
| TOOLS | STEEL | M4/M5/M6 ALLEN KEY, BK WRENCH: 8-13-15MM CP | |||
| MANUEL | |||||
| PE CRYSTAL COTTON | |||||
| PACKING | TAPE, PACKING BELT | ||||
| BELL | 11A-06 | BLACK/ALLOY NATURAL COLOR | ANNO | ||
| ACCESSARIES | DOUBLE LAYER PAPER FOR 1. FORK, 2. HANDLE BAR, 3. SADDLE, 4. RIM BOARD, 5.TRIANGLE BOX*2,6. SMALL BOX |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 18" |
| Стан | Новий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 7 років |
| Задні гальма | DISC BRAKE |
| Передні гальма | DISC BRAKE |
| Ріст велосипедиста | 120-140 |
| Тип велосипеда | Спортивний велосипед |
- Ціна: 10 258 ₴

