Кількість обмежена!

Дитячий двоколісний сучасний велосипед 16 дюймів від 5 років PILOT -16 Синій
- В наявності
- Код: PILOT -16
3 166,60 ₴
+380 (66) 497-42-58
- +380 (73) 892-21-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PILOT -16 — стильний і надійний дитячий велосипед 16" з насосом, ремкомплектом і тренувальними колесами
PILOT -16 — сучасний двоколісний дитячий велосипед 16" створений для активних прогулянок і безпечного навчання їзді. Поєднання міцної сталевої рами, посилених Double Wall ободів та потовщених спиць гарантує довговічність і стійкість навіть при інтенсивному використанні. Велосипед оснащений надійною системою гальм (переднє ручне + заднє ножне), регульованим кермом і сідлом, а також повною комплектацією аксесуарів — готовий до першої поїздки прямо з коробки.
PILOT -16: переваги, які оціните ви та ваша дитина:
|
Готові купити або хочете уточнити деталі? Напишіть вік і зріст дитини — підготуємо велосипед до передачі, відрегулюємо сидіння й кермо та узгодимо доставку або самовивіз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 5 до 7 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Ручний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Вага | 10.3 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Зріст велосипедиста | 110-125 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Кермо | Вигнутий |
| Багажний кошик | Спереду |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ріст велосипедиста | 108-120 см |
- Ціна: 3 166,60 ₴

