
Дитячий двоколісний велосипед 20 дюймів від 7 років з кошиком і пляшечкою Kawasaki-Ninja K2020 Зелений
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K2020
3 791 ₴
Показати оптові ціни- +380 (73) 892-21-20
Дитячий велосипед 20" Kawasaki-Ninja K2020: подаруйте дитині мрію про швидкість!
Стильний та практичний велосипед Kawasaki-Ninja K2020 з 20-дюймовими колесами – ідеальний подарунок для дітей від 7 до 12 років, які мріють про швидкість та пригоди. Дизайн у стилі перегонового авто, кошик для іграшок, пляшечка для води та інші деталі зроблять кожну поїздку незабутньою.
Kawasaki-Ninja K2020: переваги, які оцінять діти та їх батьки:
|
Виберіть розмір, що підходить вашій дитині:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Ручний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Вага | 16 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 60 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-135 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Багажний кошик | Спереду |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажна кошик | Так |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 3 791 ₴








