
Дитячий двоколісний велосипед для дівчинки 20 дюймів із сидінням для ляльки та кошиком Racer-girl
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Racer-girl
3 924,80 ₴
Показати оптові ціни- +380 (73) 892-21-20
Дитячий велосипед 20" Racer-girl: для справжніх перегонів та стильних прогулянок!
Racer-girl 20" – це ідеальний велосипед для дівчаток від 7 до 12 років, які люблять швидкість, комфорт та яскравий дизайн. З міцною сталевою рамою, стильним фіолетовим кольором та принтом ляльки Барбі, цей велосипед стане справжньою окрасою будь-якої прогулянки. Додаткові переваги, такі як кошик для іграшок та сидіння для ляльки, зроблять кожну поїздку ще більш захопливою.
Racer-girl: переваги, які оцінять дівчатка та їх батьки:
|
Виберіть розмір, що підходить вашій дитині:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Ручний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 13.5 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Багажний кошик | Спереду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 61 см |
- Ціна: 3 924,80 ₴









