
Спортивний підлітковий велосипед 22 дюйми з магнієвою рамою Hammer VA210-22 6speed
- В наявності
- Код: va210 - 22 M - 6speed
8 117,20 ₴
- +380 (73) 892-21-20
Спортивний підлітковий велосипед 22 дюйми з магнієвою рамою Hammer VA210-22 6speed
Це велосипед, який має неповторний дизайн, свій оригінальний стиль і найвищу якість і один із найбільших переваг цієї моделі полегшена рама, що дасть вашій дитині змогу легше та комфортніше кататися, отримуючи максимум задоволення.
Рама велосипеда зроблена з високоміцного магнієвого (Magnesium) сплаву, що робить її легкою та практичною.
Оригінальний дизайн коліс з гарною амортизацією, із широкими камерами дасть змогу забезпечити максимальне зчеплення з асфальтом і гарну прохідність бездоріжжям. Велосипед легкий, зручний і практичний сучасний дитячий велосипед, який стане неповторним подарунком як для хлопчика, так і для дівчинки.
Дитячий спортивний велосипед Hammer 22 має міцну магнієву раму, обладнаний переднім і заднім дисковими гальмами. Литі магнієві ободи коліс двобортні, посилені. Широкі колеса та дизайнерська рама надають велосипеду особливого, що відрізняється від усіх велосипедів, зовнішнього вигляду, якому позаздрить будь-який підліток!
А також до комплектації входять: дзвінок, кошик, пляшечка, крила
Для зросту — 120-145 см
Характеристики:
- Бренд Hammer
- Вік від 12 років
- Стать Унісекс
- Розмір коліс 22"
- Кількість швидкостей 6
- Матеріал рами Магнієва
- Тип гальм Гідравлічний
- Розміри 124×19.5×71
- Вага 13.7
- Вага в коробці 16.4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 22" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
| Вага | 16.4 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажна кошик | Так |
- Ціна: 8 117,20 ₴

