
Дитячий двоколісний полегшений магнієвий велосипед зі складним рулем від 7 років на 20 дюймів MARS
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MARS-20
6 154,80 ₴
Показати оптові ціни- +380 (73) 892-21-20
Полегшений магнієвий велосипед MARS 20" зі складним кермом: ідеальний вибір для дітей від 7 років!
MARS 20" – це бестселер серед дитячих велосипедів, розроблений спеціально для активних дітей віком від 7 років. Високотехнологічна магнієва рама, надійні дискові гальма, стильний дизайн та зручний складний кермо роблять цей велосипед ідеальним вибором для прогулянок, поїздок до школи та захоплюючих пригод.
MARS 20": переваги, які оцінять і діти, і батьки:
|
Виберіть розмір, що підходить вашій дитині:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Колір | Чорний |
| Вага | 11 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Багажний кошик | Спереду |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажна кошик | Так |
- Ціна: 6 154,80 ₴








