
Дитяча іграшкова спецмашина вишка-екскаватор жовта 302В
- Готово до відправки
- Код: 302
936,60 ₴
+380 (66) 497-42-58
- +380 (73) 892-21-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Влучна іграшкова машинка екскаватор зовні дуже схожа на справжню велику спецтехніку.
Це зменшена копія екскаватора.
Ваша дитина буде незазначеною рада іграшці екскаватора.
Ця іграшка чудово підійде для гри в піску та не тільки.
Будувати вдома, гаражі, терти траншеї — на що ще буде здатна фантазія дитини, а її в них багато.
Ця іграшка екскаватор дає змогу навчити дитину різноманітних методів будівництва.
Екскаватор підходить для гри в приміщенні та на вулиці.
Екскаватор може рухатися вперед, назад, повертати вліво та праворуч.
Для виготовлення екскаватора використані високоякісні, екологічні, нетоксичні матеріали, безпечні для здоров'я дитини.
Особливості:
Корпус виготовлений із міцного глянсового пластику, дуже приємний на дотик.
Колеса пласмасові, всі механізми працюють точно надійно.
Машинка має вигляд, рухається і звучить, як справжня
Характеристика:
Розмір коробки — 50 * 30 * 21 см
Розмір машинки — 46*27*18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aleks |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 27 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 936,60 ₴



